Dushka kaubamärgi kohta

Dushka on loodusliku käsitsi valmistatud kosmeetika kaubamärk. Loodud 2014. aastal Odessa päritolu Elena Dushechkina poolt.

Kõik algas hobist - kodus seebi valmistamisest. Kuid pärast edukaid katseid otsustas Elena valmistada muid keha- ja juuksehooldustooteid. Nii sündis kasulik ja ilus kosmeetika. Dushka teeb eriliseks see, et see näeb välja ja lõhnab nii, et soovite seda maitsta! Täna, nagu ka alguses, on Dushka endiselt 100% käsitöö: tooted valmistatakse, villitakse, kaunistatakse ja pakitakse käsitsi.

Dushka sortiment sisaldab juba üle 400 toote, sealhulgas: "magustoidu" dušigeelid, venivkoorijad, kehakompvekid, koogikesed. Lihtne segi ajada tõeliste maiustega! Kuid kõige tähtsam on nendes toodetes sisalduvad looduslikud koostisosad: taime- ja eeterlikud õlid, ürdiekstraktid ja vitamiinid.

Nüüd täiendab kaubamärk aktiivselt igapäevase kosmeetika rida. Dushka tooteid saab osta mitte ainult kingituseks, vaid ka igapäevase hoolduse, tervise ja hea tuju jaoks!

Ettevõtte missioon

Meie ettevõtte missioon on muuta looduskosmeetika mitte ainult atraktiivsemaks, vaid ka kõigile kättesaadavamaks, seda näete meie tootekataloogi vaadates.

Me ei puhka kunagi loorberitel, loome pidevalt uusi tooteid, et igaüks leiaks enda jaoks midagi ainulaadset ning erilist. 

Meie missioon on olla lähemal igale kliendile, seega oleme alati avatud uutele ja huvitavatele ideedele ning oleme valmis koostööks.

Oleme võtnud oma südameasjaks, et harida inimesi rohkem kosmeetika vallas, et me mõtleks rohkem oma keha ja tervise peale. Sama tähtis kui tervislik toitumine, on ka toit mida pakkud oma nahale.

Jah, me rikume looduskosmeetika stereotüüpe - värviline ja isuäratava lõhnaga saab olla looduslik!

Meie moto: looduslik, originaalne, tervislik!

Ettevõtest

Tootmine

Detailid